Kontaktujte nás:

LogHub monitornovanie v sklade

O nás

Inovácie

Kto sme

Sme inovatívna slovenská firma, ktorá pôsobí na trhu pod názvom R-DAS, s.r.o. Zaoberáme sa vytváraním inovácií v rôznych oblastiach informačných a komunikačných technológií od bezpečnostných systémov, platobných systémov, nanoelektroniky, bioelektroniky až po implementáciu do integrovaných obvodov. Naše úsilie a know-how koncentrujeme do vytvárania inovácií aplikovateľných v oblastiach výskumu a vývoja, výroby, obchodu, zdravotníctva, kreatívneho priemyslu, športovej a umeleckej činnosti. Prostredníctvom inteligentných riešení uľahčujeme prácu tisíckam ľudí v rôznych odvetviach. Počas nášho dlhoročného pôsobenia sme zrealizovali niekoľko úspešných projektov a riešení na mieru, pričom získané know-how sme preniesli aj do tvorby monitorovacieho systému LogHub.

Prinášame riešenia

Prostredníctvom produktu LogHub chceme prispieť k digitalizácii a zefektívneniu bežných činností, ktoré musia firmy a prevádzkári (napr. lekárnici, potravinári a iní pracovníci) podľa zákonných požiadaviek každodenne vykonávať. Naši zamestnanci neustále pracujú na zvyšovaní digitálnej bezpečnosti, plynulom chode systémov a vývoji nových funkcionalít, ktoré zvýšia efektívnosť procesov a uľahčia systém riadenia.

Partneri

na Slovensku

Vyrobené na Slovensku

Celý proces vývoja a výroby prebieha u nás, v našich výskumných laboratóriách, a práve preto dokážeme zabezpečiť vysokú kvalitu našich produktov. Vďaka návrhu, vývoju a dizajnovaniu na Slovensku vieme flexibilne a rýchlo reagovať na zmeny a požiadavky zákazníkov. Náš monitorovací systém vieme prispôsobiť na mieru potrebám našich zákazníkov a na vyžiadanie realizovať jeho individuálne úpravy.

Bezpečnosť a ochrana dát na prvom mieste

Máme dlhoročné skúsenosti s digitálnymi technológiami a uvedomujeme si dôležitosť informačnej bezpečnosti, ku ktorej pristupujeme mimoriadne zodpovedne. Bezpečnosť a integrita dát sú pre nás najvyššou prioritou. Namerané dáta sú prenášané a uchovávané v zabezpečenej podobe prostredníctvom cloudu. K dátam máte prístup iba Vy a to kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Bezpečnosť