LogHub

Cena systému už od 20€ mesačne!

K našim zákazníkom pristupujeme individuálne. Navrhované riešenie prispôsobujeme potrebám merania špecifickým pre odvetvie zákazníka, preto je súčasťou ponuky služieb aj individuálna cenová kalkulácia.

Monitorovací systém LogHub ponúkame formou služby. Platíte len počas doby využívania výhod systému a cena sa odvíja od počtu zariadení meracieho systému. Môže sa pohybovať rádovo v jednotkách až stovkách eur.

Orientačné ceny za 1 mesiac:
Miestnosť

20 - 50 €

Sklad

50 - 100 €

Hala

100 - viac €

* Ceny sú uvedené bez DPH. Ceny sú orientačné a nie sú záväzné. Veľkosť priestorov nie je jediný parameter, ktorý ovplyvňuje výslednú cenu služby.
Súčasťou služby je:
Spôsob platby za službu:
Aké sú výhody systému formou služby?
Stále ste sa nerozhodli?

Kvalitu a výhody systému Vám radi ukážeme priamo v praxi vo Vašich priestoroch. Je to najlepší spôsob ako si môžete našu službu vyskúšať. Počas testovacieho obdobia Vám môžeme systém spustiť v celom zamýšľanom rozsahu alebo len vo vybraných priestoroch. Výhodou kompletného nasadenia je zistenie presného počtu potrebných zariadení, vďaka čomu Vám vieme pripraviť presnú cenovú ponuku pre prípad, že sa rozhodnete zaviesť systém do komerčnej prevádzky. V prípade, že systém LogHub nebude vyhovovať Vašim potrebám, testovacia prevádzka sa ukončí bez záväzkov.

Máte individuálne požiadavky? Zavolajte nám, alebo si naplánujme konzultáciu

Potrebujete merať iné parametre? Máte špecifické požiadavky na zariadenia? Vyhovovalo by Vám prepojenie Vašich interných systémov s monitorovacím systémom? Zamýšľate na základe merania aj aktívne riadiť alebo regulovať?

Celý systém (zariadenia, cloud, mobilná aplikácia) je kompletne vyvinutý našou spoločnosťou. Ako špecialisti na vývoj softvéru a hardvéru sme pripravení prispôsobiť Vám riešenie na mieru.

Technické poradenstvo +421 940 989 004 / Obchod +421 940 640 002